Szkolenie zamknięte dla Twojej firmy

Głównym założeniem działalności naszej firmy jest tworzenie i dostarczanie klientom usług doradczych i szkoleniowych o wysokiej jakości i bardzo korzystnej relacji ceny do jakości usługi.

Główne tematy, jakie realizujemy wspólnie z naszymi klientami w formie dedykowanej:

Nasze działania są zorientowane na klienta. Wspieramy naszych klientów w osiąganiu zamierzonych rezultatów przy wdrażaniu zmian w firmie.

Prowadzimy konsultacje, programy doradcze, pomagamy wdrażać w życie nowe standardy, które przyczyniają się do rozwoju organizacji zapewniając przy tym najwyższą jakość wykonanych usług.

Zespół Winners – Szkolenia zamknięte tworzy kadra trenerów-szkoleniowców posiadających specjalistyczną wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe.

Praktyczna wiedza, zdobyta w wielu branżach przez naszych trenerów w dotychczasowym doświadczeniu, pozwala odnieść się do problemów naszych klientów w indywidualny sposób. Każde szkolenie zamknięte, czy otwarte, każdy projekt szkoleniowo-doradczy przygotowujemy w oparciu o zbadane potrzeby uczestników szkoleń / firm.

Wypełnij formularz kontaktowy, znajdujący się obok, a przygotujemy propozycję dedykowanego szkolenia zamkniętego dla Twojej Firmy

szkolenie zamknięte

Formularz kontaktowy

Proponowany temat szkolenia (wymagane)

Cele do zrealizowania podczas szkolenia (wymagane)

Czas trwania szkolenia (wymagane)

Wielkość grupy szkoleniowej (wymagane)

Proponowany termin szkolenia (wymagane)

Miejsce organizacji szkolenia (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres siedziby (wymagane)

Imię i nazwisko osoby kontaktowej (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Dodatkowe informacje