Szkolenia dla firm

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową działającą na rynku szkoleniowym od 2011 r.  Głównym obszarem naszej działalności są szkolenia dla firm, doradztwo i coachingi  dla firm i instytucji, które organizujemy zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej. Szkolenia otwarte realizujemy z powodzeniem od 2011 r. w 16 miastach wojewódzkich. Są one kierowane do pracowników działów sprzedaży i obsługi klienta, zarządów, menedżerów oraz właścicieli firm. Dużym powodzeniem cieszą się również szkolenia sekretarko-asystenckie.

Szkolenia dla firm i instytucji przygotowywane są w formie warsztatowej, gdzie pod czujnym okiem naszych szkoleniowców wiedzę przekładamy na praktykę.

Głównym założeniem działalności naszej firmy jest tworzenie i dostarczanie klientom usług doradczych i szkoleniowych o wysokiej jakości i bardzo korzystnej relacji ceny do jakości usługi.

Szkolenia dla firm i instytucji obejmują szeroką tematykę

Główne tematy, jakie realizujemy wspólnie z naszymi klientami w formie dedykowanej:
* Szkolenia z zakresu obsługi klienta, negocjacji, sprzedaży usług, windykacji, reklamacji, telemarketingu.
* Szkolenia z zakresu zarządzania – treningi umiejętności menedżerskich, profesjonalnego zarządzania, delegowania, motywowania, rekrutacji i selekcji pracowników.
* Szkolenia interpersonalne – treningi asertywności, antystresowe, autoprezentacji.

Nasze działania są zorientowane na klienta. Wspieramy naszych klientów w osiąganiu zamierzonych rezultatów przy wdrażaniu zmian w firmie.

Prowadzimy konsultacje, programy doradcze, pomagamy wdrażać w życie nowe standardy, które przyczyniają się do rozwoju organizacji zapewniając przy tym najwyższą jakość wykonanych usług.

Zespół Winners – Szkolenia dla firm i instytucji tworzy kadra trenerów-szkoleniowców posiadających specjalistyczną wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe.

Praktyczna wiedza, zdobyta w wielu branżach przez naszych trenerów w dotychczasowym doświadczeniu, pozwala odnieść się do problemów naszych klientów w indywidualny sposób. Każde szkolenie, każdy projekt szkoleniowo-doradczy przygotowujemy w oparciu o zbadane potrzeby uczestników szkoleń / firm.

Szkolenia dla firm – zawsze na najwyższym poziomie

Z przyjemnością informujemy, że po przeprowadzonym audycie jakości szkoleń, z dniem 17.03.2017 r. otrzymaliśmy prawo do posługiwania się Znakiem Jakości TGLS Quality.

Otrzymany Znak Jakości jest potwierdzeniem świadczenia usług szkoleniowych według najwyższych standardów, obejmujących doświadczenie naszych szkoleniowców i wdrażanych dobrych praktyk.

szkolenia dla firm